Гармата масою 500 кг вистрілює ядром масою 10 кг з початковоюшвидкістю 720 м/с відносно Землі під

кутом 60º до горизонту. Яка швидкість відкочування гармати? Тертям знехтувати. ДУЖЕ СРОЧНО, 100 БАЛІВ!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Вика.

Ответ:

М- масса гранаты м-ядра М>>m

По закону сохранения импульса m*V1*cosa=M V

V=m*V*cosa/M=10*200*0,5/500=2 М/С