Периметр трикутника 81см. Одна сторона має довжину 32,5см,а друга на 12,3см менша. Яка довжина

третьої сторони трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Андрей.

1) 32,5 - 12,3= 20,2 (см) друга сторона.

2) 81-(32,5+20,2)= 28,3(см.) третя сторона трикутника

Відповідь: 2ст.-20,2 см.; 3ст.-28,3 см.