На шматок металу обємом 500 см3, який занурений у рідину, діє виштовхувальна сила 4 Н. Яка густина

рідини? 80 кг/м3800 кг/м3 900 кг/м3500 кг/м3​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Мила.

Ответ:

ρ = 800 кг/м³

Объяснение:

Дано:

V = 500 см³ = 0,0005 м³

F = 4Н

Найти:

ρ - ?

Решение:

F = ρgV

\rho = \frac{F}{gV}

\rho = \frac{4}{10 * 0,0005} = \frac{4}{0,005} = 800 кг/м³