7. Пожежний насос розвиває потужність 0,1 кВт. На яку висоту насос може підняти 60 л води за

хвилину? Який тиск він при цьому забезпечує?​СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Муся Андраник.

Ответ: 10м; 100кПа

Объяснение:

Дано:

N=0,1кВт=100Вт

V=60л=0,06м³

g=10Н/кг

ρ=1000кг/м³

t=1мин=60с

-----------------

h-?; Р-?

N=А/t

A=Nt=100*60=6000Дж

А=mgh

h=A/(mg)=A/(ρVg)=6000/(1000*0,06*10)=10м

Р=ρgh=1000*10*10=100000Па=10кПа