Скласти рівняння кола з центром в точці А(2;3), яке проходить через точку M(5;5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Цепелев Ярослав.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

фото


Отвечает Джабраилова Аида.

Ответ:       ( x - 2 )² + ( y - 3 )² = 13 .​

Пошаговое объяснение:

 А(2;3) - центр ; M(5;5) - точка на колі .

Радіус кола R = AM = √[ ( 5 - 2 )² + ( 5 - 3 )²] = √( 3² + 2² ) = √13 ;

  R = √13 ;   R² = (√13 )² = 13 . Записуємо рівняння шуканого кола

                ( x - 2 )² + ( y - 3 )² = 13 .​