Допоможіть будь ласка рідненькі !!ДАЮ ВСІ БАЛИ!! Визначить, з якою швидкістю буде рухатись візок

масою 120 кг, якщо в нього потрапляє і залишається там невелике тіло, масою 0,5 кг, що рухалось горизонтально зі швидкістю 800 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

v_{1} = 3,3 м/с

Объяснение:

Дано:

m_{1} = 120 кг

m_{2} = 0,5 кг

v_{2} = 800 м/с

Найти:

v_{1} - ?

Решение:

Закон сохранения импульса:

m_{2} v_{2} = (m_{1} + m_{2}) v_{1}

Отсюда нужная скорость (v_{1}):

v_{1}= \frac{m_{2} v_{2} }{m_{1}+ m_{2}  }

v_{1} = \frac{0,5 * 800}{120 + 0,5} = \frac{400}{120,5} = 3,3 м/с