під час згоряння палива в тепловому двигуні виділилася кількість теплоти 200кДж,а холодильнику

передано кількість теплоти 120кДж.Знайдіть ККД теплового двигуна​

Ответы на вопрос

Отвечает Краснопояс Максим.

Ответ:

η = 40%

Объяснение:

Дано:

Q_{1} = 200 кДж

Q_{2} = 120 кДж

Найти:

η - ?

Решение:

\eta = \frac{Q_{1} - Q_{2}  }{Q_{1} }

\eta = \frac{200 - 120}{200} * 100% = \frac{80}{200} * 100% = 0,4 * 100% = 40%