Друзі допоможіть будь ласка !!ДАМ ВСЕ БАЛЫ! дуже треба Автомобіль рухався рівноприскорено

протягом 10с з прискоренням 1м/с2 без початкової швидкості. Визначити переміщення автомобіля за перші 5с руху і за наступні 5 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Журавль Полина.

Ответ: 12,5м; 37,5м

Объяснение:

Дано:

t=10c

a=1м/с²

Vo=0

t1=5c

t2=5c

------------

S1-?; S2-?

S=Vot+at²/2

S1=Vo*t1+at1²/2=0*5+1*5²/2=12,5м

S2=Vo*(t1+t2)+a(t1+t2)²/0-S1=0*(5+5)+1*(5+5)²/2-12,5=37,5м