яку найменшу довжину повинна мати вільно підвищена за один кінець сталева дротина щоб вона

розірвалась під дією сили тяжіння

Ответы на вопрос

Отвечает Очилов Рустам.

Відповідь: 6410 м

Пояснення:


Отвечает Сарыг-Оол Саглай.

Ответ:

s = 3,2108 ×Па F = mg = rlsg;

r = 7800 кг/м3 s = F/S;

g » 10 F = s×s

rlsg = s×s | :s

l - ? rlg = s;

l = s/gr = 3,2108/780010 = ××3,2105/78 ×див

Объяснение: