50 баллов срочно!!! 1 л повітря ізохорно нагріли від 9 °С до 100 °С. На скільки змінилася його

внутрішня енергія? Яку роботу воно виконало?

Ответы на вопрос

Отвечает Бравиков Эдуард.

Ответ:

Объяснение:

dU=(3/2)vRdT=(3/2)(V/Vн.у.)*R*dT= (3/2)0.04*8,31*91=45,37 Дж

А=vRdT=30,25Дж