Обчисліть масу осаду, що випаде при взаємодії 420 г 10%-го розчину барій гідроксиду з 150 г

сульфатної кислоти з масовою часткою кислоти 5%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чигвария Даниил.

Ответ:

420*0,1=42г Ba(OH)2

150*0,05=7,5г H2SO4

42 7,5 X

Ba(OH)2 + H2SO4 = BaSO4 + 2H2O

98 233

X=233*7,5/98=17,83г