В електричному полі частинка зарядом q і масою m пройшла прискорюючу різницю потенціалів U В.

Знайти кінцеву швидкість частинки, якщо відомо, що вона почала рух зі стану спокою

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Макс.

Відповідь: Див. додаток

Пояснення:


Отвечает Гайсин Расиль.

Ответ: v=\frac{\sqrt{2qUm} }{m}

Объяснение: Щоб знайти швидкість частинки потрібно знати кенітичну енергію цієї частинки.Формула кінитичної енергії  E=\frac{mv^{2} }{2} .

А ще в електриці кінитичну енергію частинки можна знайти за формолою E= qU. Тому ми їх можемо прирівняти \frac{mv^{2} }{2}=qU. Із цього рівняння знайдемо v^{2}. Тоді v^{2}=\frac{2qU}{m}. Ізвлечемо квадратний корінь із v^{2}.Тоді отримаємо v=\frac{\sqrt{2qUm} }{m}. v- це кінцева швидкість частинки.

Відповідь: v=\frac{\sqrt{2qUm} }{m}