Розрахуйте якою швидкістю рухається літак якщо за 1 хвилину він відлалився від пункту вильоту на 10

кілометрів

Ответы на вопрос

Отвечает Маратканов Ростислав.

Відповідь: 600 км /год

Пояснення:


Отвечает Вайт Никита.

Ответ:

10 (км/хв)

Объяснение:

Швидкість знаходиться по формулі: V=S÷t

V=10÷1=10 (км/хв)