Яка сила діє з боку однорідного магнітного поля з індукцією 16 мТл на прямолінійний провідник

довжиною 250 см, що знаходиться в полі? Провідник утворює кут 45 о із напрямом вектора магнітної індукції поля. Сила струму в провіднику 6 А. C Решением и Ответом Пажожда

Ответы на вопрос

Отвечает Измайлова Камила.

Ответ: 0,17Н

Объяснение:

Дано:

B=16мТл=0,016Тл

l=250см=2,5м

α=45°

I=6А

------------

F-?

F=I*B*l*sinα=6*0,016*2,5*0,71=0,17Н