Автомобіль, наздоганяючи велосипедиста, рухається прямолінійною ділянкою шляху зі швидкістю 20 м/с.

Визначте модуль швидкості велосипедиста відносно автомобіля, якщо його швидкість відносно землі 36 км/год. Відповідь запишіть у м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Похилько Женя.

Ответ: -10м/с

Объяснение:

Дано:

V1=20м/с

V2=36км/ч=10м/с

-----------------

V2'-?

V2'=V2-V1=10-20=-10м/с

Отвечает Иванова Катя.

Відповідь:

v1=20м/с

v2=36км/год=10м/с

v3=v2-v1=10-20=-10м/с

Пояснення: