На провідник завдовжки 90 см, що перебуває в магнітному полі діє сила Ампера 80 мН. Якою є сила

струму у провіднику, індукція якого становить 120 мТл. Провідник розташований під кутом 30° до ліній індукції.

Ответы на вопрос

Отвечает Кислицин Сергей.

Ответ: 1,5А

Объяснение:

Дано:

l=90см=0,9м

F=80мН=0,08Н

В=120мТл=0,12Тл

α=30°

---------------

I-?

F=I*B*l*sinα

I=F/(B*l*sinα)=0,08/(0,12*0,9*0,5)=1,5А