СРОЧНО !!! На провідник, активна довжина якого 0,3 м, в однорідному магнітному полі з індукцією

0,6 Тл діє сила 2,2 Н. Яка сила струму в провіднику, якщо кут між напрямком струму й вектором магнітної індукції становить 30°. Відповідб округлити до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Айтмахаматов Нурасыл.

Ответ: 24,4А

Объяснение:

Дано:

l=0,3м

В=0,6Тл

F=2,2Н

α=30°

-----------

I-?

F=I*B*l*sinα

I=F/(B*l*sinα)=2,2/(0,6*0,3*0,5)=24,4А