Кішка з кошенятами з`їдають куплений господарем корм за 8 днів.Якби кішку годували саму,то їй

вистачило б корму на 11 днів. На скільки повних днів вистачило б корму кошенятам? Решения, пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Кристина.
1 - куплений корм
1:11=1/11 (корму/день) - з'їдає кішка
1/11*8=8/11 - корму з"ідає кішка за 8 днів
1-8/11=3/11 - корму з"їдає кошеня за 8 днів
3/11 - 8 днів
1-? днів
1*8:3/11 = 8*11/3 = 88/3 = 29 1/3 (днів)
Відповідь: на29 повних днів вистачило б корму кошеняті