. Швидкість велосипедиста 54 км/год , а зустрічного вітру 2 м/с. Яка швидкість вітру відносно

велосипедиста?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартыненко Олеся.

Ответ:

Объяснение:

V1 = 54 км/год = 15м/с

V2 = 2 м/с.

V = ?

V = (V1+V2) = 15+2 = 17 м/с