Джерело струму, ЕРС якого дорівнює 12 В, а внутрішній опір 0,5 Ом замкнено на резистор, опір якого

5,5 Ом. Знайдіть : 1) силу струму в колі та 2) струм короткого замикання.

Ответы на вопрос

Отвечает Мохова Полина.

Ответ: 2А; 24А

Объяснение:

Дано:

E=12В

r=0,5 Ом

R=5,5 Ом

-------------

I-?; Iкз-?

I=E/(R+r)=12/(5,5+0,5)=2А

Iкз=E/r=12/0,5=24А