4. Яка швидкість зарядженого тiла, яке рухається в магнітному полі з індукцією 4 Тл, якщо на нього

з боку магнітного поля дiє сила 43 Н? Швидкість і магнітне поле взаемно перпендикулярні. Заряд тіла дорівнює 0,6 мкл

Ответы на вопрос

Отвечает Львов Антон.

Ответ: 18км/с

Объяснение:

Дано:

B=4Тл

F=43Н

α=90°

q=0,6мКл=0,0006Кл

--------------

V-?

F=|q|*B*V*sinα

V=F/(q*B*sinα)=43/(0,0006*4*1)=17916,7м/с=18км/с