ДАЮ 70 БАЛЛОВ. Вагонетку тягнуть два робітники, прикладаючи до неї в одному напрямі сили 30 Н і

45Н. Сила опору рухові 15 Н. Чому дорівнює рівнодійна всіх сил, що діють на вагонетку?

Ответы на вопрос

Отвечает Заратовская Алёна.

Ответ: 60Н

Объяснение:

Дано:

F1=30Н

F2=45Н

Fcопр=15Н

-----------------

R-?

R=F1+F2-Fсопр=30+45-15=60Н

Fc=15Н   0                         F1=30Н                        F2=45Н              R=60Н

←------------|----------------------→--------------------------------→-----------------------------→

Отвечает Кобзев Никита.

Ответ:

=2000567

=244444444

×45455522