Якій кількості електронів відповідає заряд тіла, який дорівнює 64-10-¹¹Кл?​


Ответы на вопрос

Отвечает Уткова Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q = - 64 * 10⁻¹¹Кл

e = -1,6*10⁻¹⁹ Кл

Найти: N - ?

N = q /е = - 64 * 10⁻¹¹ / (-1,6 * 10⁻¹⁹) = 4 * 10⁹