робін гуд стріляв із лука по мішені залежність швидкості руху стріли від часу має вигляд v=2+1, 5t

визначте прискорення стріли та відстань до мішені якщо стріла летить 2с решить с дано

Ответы на вопрос

Отвечает Головчиц Алла.

Ответ: 8м

Объяснение:

Дано:

V=2+1,5t

t=2c

-------------

а-?; S-?

Ускорение равно производной от уравнения движения:

a=(V)'=(2+1,5t)'=1,5м/с²

Путь стрелы за 2с равен:

S=V*t+at²/2=(2+1,5*2)+1,5*2²/2=5+3=8м