Два заряди 8 нКл і 3 нКл розташовані на відстані 26 см один від одного. Визнач силу взаємодії між

ними. Відповідь заокругли до сотих.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Юля.

Ответ:

Дано:

q1=8×10-⁹ Кл

q2=3×10-⁹ Кл

r=26см=26×10-²м

k=9×10⁹ Н×м²/Кл2

Знайти

F-?

Рішення

F=k× q1×q2/r2=

1)q1×q2= 24×10-¹⁸ Кл²

2)24×10-¹⁸/0,676=3.5×10-¹⁷Кл²/м²

3)9×10⁹×3.5×10-¹⁷= 31.5 × 10-⁸Н

Відповідь:

F=3.15×10-⁹ H