Два заряди 22 нКл і 25 нКл розташовані на відстані 24 см один від одного. Визнач силу взаємодії між

ними. Відповідь заокругли до сотих.

Ответы на вопрос

Отвечает Логина Мария.

Ответ: 8,59*10⁻⁵Н

Объяснение:

Дано:

q1=22нКл=22*10⁻⁹Кл

q2=25нКл=25*10⁻⁹Кл

r=24cм=0,24м

k=9*10⁹Н*м²/Кл²

-----------------------

F-?

F=k*|q1|*|q2|/r², где:

k-коэффициент пропорциональности;

q1 и q2-заряды;

r-расстояние между зарядами

F1=9*10⁹*22*10⁻⁹*25*10⁻⁹/0,24²=8,59*10⁻⁵Н