Кут падіння світлового променя з повітря на поверхню спирту дорівнює 30 градусів. На який вут

зміститься промінь після заломлення?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Андрей.

Ответ: n = sin α/sin γ ⇒ sin γ = sin α/n = 0,5/1,5 = 0,33 = ≈19 градусов. - це кут заломлення. А от первоначального напрямку мабуть змінився на 30 - 19 = 11 градусов

Объяснение:

Сподіваюсь