Через річку ширина якої S=50м перекинутий опуклий міст, який має форму дуги кола. Верхня точка

моста піднімається над берегом на висоту h=8м. Міст може витримувати максимальну силу тиску F=35кН. З якою швидкістю може проїхати автомобіль масою 4 т через міст?

Ответы на вопрос

Отвечает Loik Olya.

Ответ:

Объяснение:

S=50м

h=8м

F=35кН

m = 4000 кг

V = ?

радиус моста

R^2 = (S/2)^2 + (R-h)^2

R^2 = S^2 / 4  + R^2 - 2*R*h + h^2

2*R*h = S^2 / 4  + h^2

2*8*R =  2500/4 + 64

R == 43.1 м

центростремительное ускорение

a = V^2 / R

F = m*(g - a) = m*(g - V^2 / R)

F/m = g - V^2 / R

V^2 / R = g - F/m = 10 - 35000 / 4000 = 1.25

V = √(1.25*R) = √(53.875) = = 7.3 м/с == 26,4 км/ч