Знайдіть силу взаємодії двох заряджених тіл ,заряди яких відповідно 3 мікро КЛ та 5кіло Кл, а

відстань міжзарядами 10 см ТЕРМІНОВО​

Ответы на вопрос

Отвечает Станкевич Вика.

Объяснение:

Дано :q 1=10^-8 Кл ;q2 =-4*10^-12 Кл m1=m2,r=0,2м; Решение. По закону сохранения заряда после соприкасновения заряд разделится пополам, т.к. шарики по условию одинаковы: q1'=q2'=(q1+q2)/2=(1*10^-8 -0,0004*10^-8)/2=0,4998*10^-8 Кл. По закону Кулона F=k*(q1'/r)^2=9*10^9*(0,4998*10^-8/0,2)^2=9*10^9*(2,5*10^-8)^2=56,25*10^-7 Н