Швидкість руху автомобіля за деякий час зросла від 72 км/год до 90 км/год . який шлях подолав

автомобіль за цей час якщо він рухався з прискоренням 0.4м/с². Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аубакиров Радмир.

Для розв'язання цієї задачі потрібно знати формулу руху з прискоренням:

s = ut + 1/2at^2,

де s - пройдений шлях, u - початкова швидкість, t - час руху, a - прискорення.

Спочатку переведемо початкову та кінцеву швидкості в одиниці СІ:

v1 = 72 км/год = 20 м/с

v2 = 90 км/год = 25 м/с

Різниця швидкостей за час t дорівнює прискоренню:

v2 - v1 = at

25 - 20 = 5 м/с = at

t = 5 / 0.4 = 12.5 с

Тепер використаємо формулу руху, щоб знайти пройдений шлях:

s = ut + 1/2at^2

s = (20 м/с) * (12.5 с) + 1/2 * (0.4 м/с²) * (12.5 с)²

s = 250 м + 78.125 м

s = 328.125 м

Отже, автомобіль пройшов 328.125 м за час збільшення швидкості від 72 км/год до 90 км/год з прискоренням 0.4м/с².

Объяснение: