У куску кварцу міститься невеликий самородок золота.Маса куска=100г, його середня густина-8г см в

кубі.Визначте масу золота яка міститься в куску кварцу якщо густина кварцу 2,65 г см в кубі а густина золота 19,4г в кубі ​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидов Максим.

Ответ:

Объяснение:

Спочатку знайдемо об'єм кварцу:

V(кварц) = m(кварц) / ρ(кварц) = 100 г / 2,65 г/см³ = 37,74 см³

Так як золото знаходиться в середині куска кварцу, то його об'єм буде різницею між об'ємом кварцу і об'ємом порожнечі в середині куска кварцу:

V(золота) = V(кварц) - V(порожнечі)

Знаходження об'єму порожнечі в середині кварцу можна ускладнити через нерегулярну форму куска, але можна простіше оцінити, що об'єм золота досить малий порівняно з об'ємом кварцу, тому можемо приблизно вважати, що V(золота) ≈ 0.

Тоді маса золота в куску кварцу буде:

m(золота) = ρ(золота) * V(золота) = 19,4 г/см³ * 0 см³ = 0 г

Отже, в куску кварцу немає золота.

Отвечает Лучинская Юля.

Объяснение: ну вот так.........