Яка сила тяжіння діє на банку з медом, ємністю 1літр, якщо маса порожньої банки 200г.


Ответы на вопрос

Отвечает Куцкий Андрей.

Ответ:

12 Н

Объяснение:

g=9,8=10

Fтяж=mg

Fтяж=(1+0,2)*10

Fтяж=1,2*10=12 (H)