Яке видовження матиме пружина шкільного динамометра, що має жорсткість 40 Н/м, якщо до неї

підвісити 3 тягарця масою 102 г кожний? ОЧЕНЬ СРОЧНО Я ДАМ 100 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ: 7,5см

Объяснение:

Дано:

k=40Н/м

m1=102г

n=3

g=9.8Н/кг

--------------

x-?

Cогласно закона Гука:

F=kx, где:

F-сила упругости;

k-жесткость пружины;

x-удлинение пружины.

Отсюда:

x=F/k

F=mg=m1*n*g/1000=102*3*9,8/1000=3Н

x=3/40=0,075м=7,5см