Автомобіль, початкова швидкість якого 5 м/с, рухається з прискоренням 1 м/с2. За який час він

проїде шлях 100 м і якою буде його швидкість в кінці цього шляху? СРОЧНО ДАЮ БАГАТО БАЛІВ!!!!!РОЗВ'ЯЗУВАТИ НЕ ЧЕРЕЗ ДИСКРІМІНАНТ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Қуандық Арай.

Ответ:

v=15 м/с

t=10 c

Объяснение:

Sx=vx²-v0²x/2ax

vx²-v0²x=2axSx

vx²=2axSx+v0²x

vx=корень(2axSx+v0²x) = корень (2 × 1 × 100 + 25) = 15 м/с

ax=vx-v0x/t t = vx-v0x = 15-5/1 = 10 c

Дай лучший ответ ))