Визначте довжину ніхромового дроту площею поперечного перерізу 0,2 мм². якщо його опір становить

4,4 Ом​

Ответы на вопрос

Отвечает Гординяк Богдан.

Ответ:

22 метри.

Объяснение:

Для визначення довжини дроту за даними опору та площі поперечного перерізу, можна використати закон Ома:

Опір (R) = Ом/м * довжина (l) / площа (A)

Перетворимо формулу, щоб визначити довжину дроту (l):

довжина (l) = опір (R) * площа (A) / Ом/м

Заміняємо дані у формулу та отримуємо:

l = 4,4 Ом * 1 м / 0,2 мм² * 10^(-6) м²/мм² = 22 м

Отже, довжина ніхромового дроту площею поперечного перерізу 0,2 мм² і опором 4,4 Ом становить 22 метри.