Знайти силу тяжіння яка діє на тіло масою 980г


Ответы на вопрос

Отвечает Хуснутдинов Аскар.

Ответ:

Для знаходження сили тяжіння, необхідно використати формулу:

F = m * g

де F - сила тяжіння, m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння (9,8 м/с² на поверхні Землі).

Підставляючи відомі значення, маємо:

F = 0,98 кг * 9,8 м/с² = 9,604 Н (ньютон)

Отже, сила тяжіння, яка діє на тіло масою 980 г, дорівнює 9,604 Н.

Объяснение:

Отвечает Чернова Александра.

Ответ: 9,604 Н.

Объяснение:

Для знаходження сили тяжіння, необхідно використати формулу:

F = m * g

де F - сила тяжіння, m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння (9,8 м/с² на поверхні Землі).

Підставляючи відомі значення, маємо:

F = 0,98 кг * 9,8 м/с² = 9,604 Н (ньютон)

Отже, сила тяжіння, яка діє на тіло масою 980 г, дорівнює 9,604 Н.