(4 бали) Дано рівняння проекції швидкості для тіла, яке рухаєть вздовж осі 0: ux=3+2t. Усі

величини подано в СІ. Визначте: 1)як рухалось тіло; 2) якою є початкова швидкість та прискорення ті Побудуйте графік цiєї залежності.

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Ульяна.

Ответ:

поставь 5 звезд

Объяснение:

З рівняння проекції швидкості видно, що з часом t швидкість тіла збільшується зі швидкістю 2 м/c². Отже, тіло рухається рівномірно прискоренно в напрямку вісі ОХ.

Початкова швидкість тіла визначається при t = 0:

ux(0) = 3 + 2 * 0 = 3 м/c.

Прискорення можна визначити, взявши похідну від функції швидкості за часом:

ax = dux/dt = 2 м/c².

Графік залежності проекції швидкості тіла від часу має вигляд прямої лінії з нахилом 2, який відповідає значенню прискорення.