Питання №13 Площа кімнати 20 м², а її висота 2,5 м. Знайдіть масу повітря в кімнаті. Густина

повітря становить 1,29 кг/м³.​

Ответы на вопрос

Отвечает Левашов Леонид.

Ответ:

64,5 кг

Объяснение:

Дано:

S=20м²

h=2,5м

ρ=1,29кг/м³

___________________

m=?кг

V=S*h=20 м²*2,5 м=50 м³

m=ρ*V=1,29 кг/м³*50 м³=64,5 кг

Відповідь: 64,5 кг