Визначити довжину хвилі, яку випромінює радіостанція, що працює на частоті 106.8 МГц?


Ответы на вопрос

Отвечает Головлёв Даниил.

Ответ:

Дано:

f=106,8 МГц=106,8*10^6 Гц

Знайти Л.

Рішення.

Л=с/f, де c-швидкість світла у вакуумі, с=3*10^8 м/с.

Тоді:

Л=3*10^8/106,8*10^6=2,81 м.

Объяснение: