2.8. Під час роботи кавоварки сила струму в її нагрівальному елементi дорів- нює 5 А. Який опір

нагрівального елемента, якщо напруга в мережі 220 B?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дюков Антон.

Ответ: 44 Ом

Объяснение:

Дано:

I=5А

U=220В

--------------

R-?

Cогласно закона Ома:

R=U/I=220/5=44 Ом