20 балов Автобус проїхав 5 кілометрів від пункту А до пункту Б. I увесь час спідометр показував

50 км/год. Який час зайняв його рух між цими пунктами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галушка Никита.

Ответ:

10 хв

Объяснение:

50÷5=10

вроде бы,так.

Отвечает Григорьева Ирина.

Відповідь:

6 хв

Пояснення:

v = S/t => t = S/v
t = 5/50 = 0.1 год = 6 хвилин