6. Три резистори 9 Ом, 18 ом,28 Ом увімкнені паралельно. Який загальний опір ділянки кола?


Ответы на вопрос

Отвечает Гармаш Стас.

Ответ:

Дано:

R1=9 Ом;

R2=18 Ом;

R3=28 Ом.

Знайти R.

1/R=1/R1+1/R2+1/R3=1/9+1/18+1/28=28+14+1)/252=23/252;

Тоді:

R=252/23=10 22/230 Ом;

Объяснение: