Тіло вільно падає з висоти 350м. Знайдіть час падіння тіла. Знайдіть швидкість в момент падіння на

землю.

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Егор.

Ответ:

За формулою вільного падіння можна знайти час падіння:

h = (1/2) * g * t^2

де h - висота падіння, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с^2), t - час падіння.

Підставляємо відомі значення:

350 = (1/2) * 9.8 * t^2

Розв'язуємо рівняння відносно t:

t = √(2 * 350 / 9.8) ≈ 8.4 секунди

Отже, час падіння тіла становить близько 8,4 секунди.

Швидкість в момент падіння на землю можна знайти за формулою:

v = g * t

де v - швидкість в момент падіння.

Підставляємо відомі значення:

v = 9.8 * 8.4 ≈ 82.3 м/с

Отже, швидкість в момент падіння на землю приблизно дорівнює 82,3 м/с.