Допоможіть будь ласка: Яку роботу виконує сила 30 Н, під дією якої тіло переміщується на 5 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Гинукович Паша.
Щоб визначити роботу, яку виконує сила, потрібно перемножити модуль сили на відстань, на яку переміщується тіло, і на косинус кута між напрямком сили і напрямком переміщення. Але в даному випадку нам не надано кут між силою і переміщенням, тому можна припустити, що сила діє вздовж напрямку переміщення (косинус кута дорівнює 1).

Тоді робота, яку виконує сила, дорівнює добутку модуля сили на відстань, на яку переміщується тіло:
Р = F * s = 30 Н * 5 м = 150 Дж

Отже, сила, яка діє з силою 30 Н, виконує роботу 150 Дж, переміщуючи тіло на відстань 5 м.