1. Uх=5+2t. Назвіть формулу. Чому дорівнює початкова швидкість? Чому дорівнює прискорення? Якою

буде швидкість через 4 с? Знайдіть переміщення за 10 секунд. 2. Знайдіть силу, що діє на тіло масою 4т, якщо Воно рухається за законом Х=0,5t². Що можна сказати про початкову швидкість тіл в даному випадку?3. Знайдіть прискорення потягу, якщо відомс що для розгону до швидкості 30м/с йому знадобилося 10 хвилин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Мариф.

Відповідь:

Пояснення:

1)
v = 5+2t = v₀ + a*t
v₀ = 5 м/с - початкова швидкість
а = 2 м/с²- прискорення
v = 5+2t = 5+2*4 = 13 м/с - швидкість через 4 с
S = v₀*t+a*t²/2 = 5*10+2*10²/2 = 150 м - переміщення за 10 секунд
2)
m=4т = 4000 кг
Х=0,5t²=v₀*t+a*t²/2
v₀ = 0 - початкова швидкість
a/2 = 0,5
а = 0,5*2=1 м/с² - прискорення
F = ma = 4000*1 = 4000 H = 4 kH - сила, що діє на тіло
3)

v = v₀ + a*t
v₀ =0
t = 10 хв = 600 сек
a = (v -  v₀)/t =  (30 -  0)/600 = 0,05 м/с²