Визначити масу води, в якій необхідно розчинити 50 г солі для одержання розчину з масовою часткою

речовини 20%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

w=m(вещества)/m(раствора)×100%

m(раствора) = 50/0,2 = 250 г

m(раствора)=m(вещества)+m(растворителя)

m(H2O) = 250 - 50 = 200 г

Ответ: 200 г

Отвечает Красильникова Валентина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі) = 50 г

w(солі) = 20%

Найти: m(H2O) - ?

m(р-ну) = m(солі) : w(солі) * 100% = 50 : 20 * 100% = 250 г

m(H2O) = m(р-ну) - m(солі) = 250 - 50 = 200 г