100 б. Срочно. Физика 9 клас Двигун насоса розвиває потужність 25 кВт, піднімаючи 100 м 3 нафти

на висоту 6 м протягом 10 хв. Обчисліть ККД установки. Густина нафти 0,8 г/см 3 .

Ответы на вопрос

Отвечает Бабаканова Жарыкай.

Ответ:

Дано:

Р=25 кВт;

V=100 м^3;

h=6 м;

t=10 хв=600 сек;

р=0,8 г/см^3=800 кг/м^3.

Знайти n.

n=Акор/Q; Акор=m*g*h=p*V*g*h; Q=P*t, тоді:

n=p*V*g*h/P*t=800*100*9,81*6/(25*10^3)*600=4,7*10^6/15*10^6=0,31=31%.

Объяснение:

Aкор-корисна робота, яку виконує двигун насоса; g=9,81 м/с^2-коефіцієнт вільного падіння, табличне значення; Q-кількість теплоти, яка виділяється у двигуні насосу;