Визначити пройдений шлях, вільно падаючого каменя з висоти 50 м, за останні 3с​


Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Рузиля.

Объяснение:

Для визначення пройденого шляху вільно падаючого каменя з висоти 50 м за останні 3 секунди можна скористатися формулою руху прямолінійного рівномірного прискореного руху:

s = ut + (1/2)at^2

де s - пройдений шлях, u - початкова швидкість, a - прискорення вільного падіння, t - час.

При вільному падінні прискорення дорівнює прискоренню вільного падіння g, яке на Землі приблизно дорівнює 9,81 м/с².

Початкова швидкість у = 0 м/с, оскільки камінь починає рухатися з безрухомого стану.

Таким чином, для пройденого шляху s можна записати:

s = (1/2)gt^2 = (1/2) * 9.81 м/с² * (3 с)² ≈ 44.145 м

Отже, пройдений шлях вільно падаючого каменя з висоти 50 м за останні 3 секунди дорівнює близько 44,145 метрам.