Срочно пожалуйста!!!! Мяч масою 200 г під час удару ногою футболіста одержав швидкість 36 км год.

Чому дорівнює зміна імпульсу м'яча? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Парамонов Александр.

Ответ:

Зміна імпульсу м'яча дорівнює його кінцевому імпульсу мінус початковому імпульсу.

Початковий імпульс дорівнює нулю, оскільки м'яч спочатку знаходився у стані спокою.

Кінцевий імпульс можна знайти, використовуючи формулу імпульсу:

p = m * v,

де p - імпульс, m - маса м'яча, v - його швидкість.

Підставляємо дані: m = 0.2 кг (200 г), v = 10 м/с (36 км/год * 1000 м/3600 с = 10 м/с)

p = 0.2 кг * 10 м/с = 2 кг*м/с

Отже, зміна імпульсу м'яча дорівнює 2 кг*м/с.