Якою має бути площа, щоб силою в 8 Н створити тиск 2 Па?​


Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Лейсан.

Ответ:

Объяснение: Площа, необхідна для створення тиску 2 Па при силі 8 Н, може бути визначена за формулою тиску:

тиск = сила / площа

Перенесемо площу одиниць на один бік формули:

площа = сила / тиск

Підставимо дані в формулу:

площа = 8 Н / 2 Па = 4 м²

Тому, щоб створити тиск 2 Па за допомогою сили 8 Н, необхідно мати площу поверхні в 4 м².

Отвечает Насонова София.

Дано: сила F=8 H; давление р=2 Па;

S - ?

p=F/S; S=F/p=8/2 Н/Па=

4 Н/(Н/м²)=4 м². Это ответ.